Wydawnictwa

W Mamy Projekt uwielbiamy bawić się wydawnictwami – nasze ulubione to ilustrowane przewodniki z serii NIEMAPA z pocztówkami. Grafika NIEMAPY trafiła na plakaty, torby, plecaki a nawet dziecięce ubranka z PTNS.

NIEMAPA seria miejska
Wszystko zaczęło się od Łodzi, gdy razem z Maćkiem Blaźniakiem i Ładne Halo stworzylismy nasz pierwszy ilustrowany przewodnik po mieście dla rodzin. Teraz jest ich już kilkanaście – wszystkie do pobrania bezpłatnie na stronie www.niemapa.pl!

NIEMAPA seria regionalna
Seria ilustrowanych przez Patriciję Bliuj-Stodulską przewodników dla rodzin po lasach, górach i województwach. Na stronie niemapa.pl znajdziesz m.in. NIEMAPY  Puszczy Białowieskiej i Bieszczadów, lasów Pomorza Gdańskiego czy województwa Dolnośląskiego  a także tę o żubrach w Polsce.

NIEMAPA seria tematyczna
Czasem podążanie tropem jakiegoś zagadnienia jest rodzajem podróży w głąb tematu. Ta wyjątkowa seria powstała z podziwu dla dziecięcej dociekliwości i pozwala nam na eksplorację najróżniejszych tematów, od planowania podróży polskimi drogami, po walkę z wirusami i bakteriami

WEŹ NIEMAPĘ I CHODŹ NA SPACER!

 

GRA MAŁY PASAŻER

Zadanie brzmiało: “16-stronicowe wydawnictwo dla dzieci, format a5, tematyka: transport miejski”. Wspólnie z grupą nauczycieli stworzyliśmy zestaw ilustrowanych kart do gry z zadaniami zróżnicowanymi dla grup wiekowych. Duży format i ciekawe zasady pozwalają wykorzystać grę zarówno do zabawy w klasie jak i w domu.